Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Zostań projektantem w
Akademii Komputerowej STEP


Dlaczego warto zostać
projektantem?

Projektanci są potrzebni wszędzie

W dzisiejszych czasach, projektowanie jest potrzebne praktycznie każdej dziedzinie działalności. Wzornictwo przemysłowe, projektowanie graficzne, projektowanie wnętrz, projektowanie stron internetowych, projektowanie gier, projektowanie reklam - wariantów jest mnóstwo. Niezależnie od tego, jaki kierunek wybierzesz, zawsze będziesz miał pracę.

Twórczy zawód

Zawód projektanta to jeden z tych zawodów, w których możesz pokazać swoją kreatywność, oryginalność, wdrażać własne pomysły w życie, rozwijać swoje umiejętności projektowe i nieustannie doskonalić samego siebie.

Możliwość pracy na odległość

Wybierając zawód projektanta możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie według własnego harmonogramu pracy.

Stały rozwój

Zawód projektanta to proces ciągłego samodoskonalenia. Poza tym to także konsultacje z twórczymi ludźmi z różnych krajów, wymiana pomysłów i doświadczeń. Wybierając projektowanie na pewno nigdy nie będziesz się nudzić!

Wysokie zarobki

Projektanci są poszukiwani w niemal w każdej dziedzinie działalności. Poziom zarobków zależy od kwalifikacji i doświadczenia praktycznego. Średnie wynagrodzenie wynosi około 6000 zł netto.

Prawdziwa szansa na zmianę świata

Nie ma znaczenia, czego oczekujesz od swojej pracy - zarobić dużo pieniędzy, czy też uczynić świat lepszym. Wybierając kierunek "Grafika komputerowa i design" masz obie możliwości. Kto wie, być może to właśnie Ty stworzysz projekt, który pozwoli spojrzeć na świat z innej, lepszej perspektywy.

CO POWINIEN ZNAĆ I UMIEĆ PROJEKTANT?

Te wszystkie umiejętności, jak i wiele innych, nabędziesz w Akademii Komputerowej STEP na specjalizacji "Grafika komputerowa i design".

Program nauczania

Dlaczego studenci wybierają
Akademię Komputerową STEP?

Nowoczesny program nauczania

Program jest stworzony w oparciu o bieżące potrzeby rynku i jest regularnie aktualizowany. Nie przekazujemy zbędnych informacji. Jest tylko to, co jest potrzebne do zdobycia oczekiwanego zatrudnienia.

Unikatowy materiał szkoleniowo-metodyczny

Nasz program szkolenia nie ma odpowiedników. Autorskie metody nauczania, zajęcia praktyczne z komputerem, ciekawe programy nauczania, projekty bazujące na realnym zastosowaniu w praktyce - wszystko to zapewnia wysoki poziom wiedzy naszych absolwentów.

Nauczyciele - praktycy

W Akademii pracują wykładowcy-praktycy, z branży informatycznej, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Nasi wykładowcy regularnie uczestniczą w seminariach, zajęciach praktycznych i szkoleniach aby ich wiedza utrzymywała się zawsze na wysokim poziomie, a ich kompetencje pedagogiczne były dostosowane do wymagań naszych studentów.

Nowoczesna technologia

W Akademii Komputerowej Step zapewniamy komfortowe warunki pracy i pełen profesjonalizm. Do dyspozycji studentów jest 5 kompleksowo wyposażonych laboratoriów edukacyjnych oraz blisko 100 nowoczesnych komputerów (w tym sprzęt marki apple). Każdy uczeń ma własne miejsce pracy.

100% ćwiczeń praktycznych

Proces nauczania oparty jest na praktycznych zadaniach i wymianie doświadczeń z wykładowcą. Nasze wykłady nie są nudne - wykładowca prowadzi zajęcia w postaci konwersacji połączonych z laboratorium. Wiedza jest od razu zastosowana w praktyce.

Międzynarodowy dyplom

Absolwenci Akademii STEP, po ukończeniu nauki, otrzymują międzynarodowy dyplom wydany w języku polskim i angielskim.

Międzynarodowe certyfikaty

STEP – to autoryzowane centrum nauczania certyfikowane przez Microsoft, Cisco i Autodesk. Dzięki temu, nasi studenci w procesie szkolenia mają możliwość bezpłatnej międzynarodowej certyfikacji.

Wygodny harmonogram zajęć.

Możecie wybrać dowolny czas i dni zajęć (rano, po południu, wieczór, dni robocze lub wolne od zajęć). Studiowanie w STEP można swobodnie połączyć ze studiami czy też pracą.

Brak alternatywy

Wykładowcy-praktycy, nowoczesny program szkoleniowy, sprzęt techniczny, certyfikacja międzynarodowa, pomoc w zatrudnieniu - to znacznie odróżnia akademię komputerową STEP od innych instytucji edukacyjnych. Po prostu nie mamy sobie równych.

Pomoc w zatrudnieniu

Dostępność realnych miejsc pracy dla studentów i absolwentów Akademii, programy partnerskie i współpraca z sektorem IT.

Małe grupy

Studenci pracują w małych grupach. Szkolenie opiera się na ćwiczeniach praktycznych i konwersacji z wykładowcą oraz na indywidualnym podejściu do każdego studenta.

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera sprzyja nauce i nawiązywaniu nowych znajomości

Jeśli masz pytania, napisz do nas, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

Imię Nazwisko*:
Telefon*:
E-mail*:

Fakty
o Akademii Komputerowej STEP

Szkola o globalnym zasięgu 48 oddziałów w 17 krajach świata. Istnieje od 1999 roku.

STEP jest certyfikowany przez Cisco i Maya 3D jako najlepszy ośrodek szkoleniowy w Europie.

Metody autorskie, wysoko oceniane przez specjalistów z całego świata i nowoczesne materiały edukacyjne.

Globalnie ponad 1200
wykładowców-praktyków

Praktyczna wiedza,
pożądana przez sektor IT

Studenci STEP otrzymują nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach międzynarodowych.

Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Microsoft, Cisco, Autodesk i innych.

Ponad 40 000 studentów i 100 000 absolwentów z powodzeniem pracuje w międzynarodowych firmach IT.

Absolwenci Akademii pracują w 36 krajach. Wielu z nich są założycielami własnych przedsiębiorstw.

WARIANTY NAUCZANIA

Dni powszednie
 • Dla kogo
 • dla wszystkich
  od 15 do 65 lat
 • Okres trwania nauki
 • 12 miesięcy
  ( 300 godzin )
 • Harmonogram zajęć
 • 2 razy w tygodniu
  Wtorek i Czwartek
  18:30 – 21:00
 • Cena
 • 940 zł miesięcznie
  (od 37 zł za godzinę)
 • Sprawdź dostępność miejsc
Program nauczania

Typowe błędy w wyborze
uczelni:

Szybko i tanio - nie zawsze oznacza dobrze

Chęć zaoszczędzenia na cenie bezapelacyjnie wpłynie na jakość szkolenia. Niskie ceny oznaczają, że wykładowca otrzymuje grosze, a zatem nie jest wystarczająco wyszkolony i nie wkłada wystarczająco dużo wysiłku w przygotowanie zajęć. Szkolenia powinny być prowadzone tylko przez profesjonalistów-praktyków.

Wybór programów szkoleniowych, które nie spełniają oczekiwań

Przed rozpoczęciem nauki ważne jest jasne określenie celu, jaki się stawia na samym początku Warto również porozmawiać z wykładowcami. Często błędne właściwe postawienie celu prowadzi do niewłaściwego wyboru programu lub formy szkolenia. Przekonasz się, że popełniłeś błąd, ale stracisz czas i pieniądze.

Nauka w ramach kursów krótkoterminowych

Jeżeli stoi przed Tobą zadanie: “zostać programistą od zera”, - krótkoterminowe, kilkumiesięczne kursy nie zapewnią wystarczającej wiedzy. Aby zrozumieć istotę programowania, prawidłowo odczytywać algorytmy i i tworzyć projekty oprogramowania niezależnie od ostatecznego sposobu realizacji, ważnym jest, aby przestawić sposób myślenia i zdobyć praktyczne umiejętności. Doświadczeni nauczyciele sugerują, że optymalny okres potrzebny do uzyskania wysokiej jakości kształcenia wynosi od 2,5 roku. Tylko wtedy, możesz być pewien, że osiągniesz zamierzony cel.

Samodzielne kształcenie

Samokształcenie to świetne rozwiązanie, jeśli masz żelazną wolę i mnóstwo czasu na znalezienie niezbędnej literatury, lekcji wideo i e-booków, ale żywej komunikacji z nauczycielem-praktykiem to nie zastąpi. Nauka jest o wiele wygodniejsza i szybsza, jeśli można skonsultować się ze specjalistą, który podpowie właściwą drogę, wskaże na błędy i niedociągnięcia.

Nauka z korepetytorem

Zajęcia z korepetytorem - to alternatywa dla samokształcenia. W takim wariancie masz kontrolę zewnętrzną w osobie wykładowcy i możesz szybciej przyswoić nowe informacje. Jednakże w ogólnym rozrachunku korepetycje przegrywają z zajęciami w grupie z praktykiem, który prowadzi zajęcia oparte o autorski program, dostosowany do wymogów branży IT. Korepetytor może opanować jedną technologię, , ale nie jest w stanie kompleksowo opanować i nauczyć języków programowania i aktualnych technologii. Wymaga to zespołu profesjonalistów. Ponadto, po zajęciach z korepetytorem, nie otrzymasz międzynarodowych certyfikatów i dyplomów.
Oczekiwanie na łatwe i szybkie wyniki
Niezależnie od wybranej opcji, wynik zawsze zależy od Ciebie. Zadaniem Akademii i wykładowców jest doprowadzenie studenta do jego celu najskuteczniejszą i najkrótszą drogą, czyniąc naukę efektywną. Nasze 15-letnie doświadczenie wykazało, że w ciągu 2-3 miesięcy nie da się od zera opanować zawód programisty. A ci, którzy obiecują to zrobić, zwodzą swoich klientów. Nasz program szkoleniowy, wysoko ceniony przez specjalistów z całego świata, przeznaczony jest na 2,5 roku. Jest to optymalny czas, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości kształcenia i pewne podjęcie pracy.

Opinie absolwentów
i pracodawców

Absolwentka 2012 r., forma nauki - dzienna,
Game-designer w Innovation Group

Szkolenie w Akademii STEP przerosło moje oczekiwania. Wykładowcy potrafili wyjaśnić w prosty sposób bardzo skomplikowane rzeczy. Wiedzę przekazywali z ogromną pasją, którą potrafili trwale zaszczepić swoim studentom.

Absolwent 2012 r, forma nauki - dzienna,
Freelance Designer

Akademia Komputerowa STEP ma doskonały program nauczania, który oparty jest przede wszystkim na praktyce. Podczas zajęć zdobyłem niezbędne umiejetności i wiedzę. Teraz współpracuję z zagranicznymi klientami, a moje prace są na poziomie projektantów z innych krajów europejskich.

Absolwent 2013 r., ECE,
Projektant w Zrimo

Jeśli ktoś pyta się mnie, czemu wybrałem kierunek – „Grafika komputerowa i design” w Akademii Komputerowej STEP, odpowiadam: po pierwsze, specjalizacja ta bardzo mi się podoba, po drugie, można poznać wielu wspaniałych ludzi, po trzecie, przynosi duże dochody. Ponadto, nigdy nie przypuszczałem, ze wykładowcy i studenci mogą pracować jako jeden zespół podobnie myślących osób, co daje niesamowite rezultaty w nauce.

Absolwent 2011 r., forma nauki – wieczorowa,
Animator 2D, specjalista od efektów specjalnych,

Ogromnym plusem Akademii STEP, jest to, ze program nauczania oparty jest przede wszytskim na paktyce. Zdobywasz bezcenne doświadczenie potrzebne na współczesnym rynku. Akademia Komputerowa STEP – to rzetelna instytucja edukacyjna z doskonałą kadrą pedagogiczną i świetnie opracowanymi materiałami edukacyjnymi.

Jak pracujemy?

Zostaw zgłoszenie na naszej stronie internetowej lub przyjdź do naszego biura w Akademii.

Mając na uwadze Twoje potrzeby i zainteresowania, pomagamy wybrać kierunek i formę szkolenia.

Po zawarciu umowy i wniesieniu opłaty można przystąpić do zajęć w Akademii.

Po zakończeniu nauki student otrzymuje dyplom Akademii Komputerowej STEP oraz międzynarodowe certyfikaty potwierdzające poziom wiedzy

Biuro Karier Akademii STEP pomaga w znalezieniu pracy w danej specjalizacji

Robimy wszystko, by nasze szkolenie było ciekawe, obfite w informacje i przede wszystkim oparte na praktyce. Nic zbędnego. Tylko to, co jest potrzebne do zdobycia wymarzonej pracy.

Masz pytania?

Zadaj je naszemu doradcy

Jeśli masz pytania, napisz do nas, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

Imię Nazwisko*:
Telefon*:
E-mail*:

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz