Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Zostań programistą
w Akademii komputerowej STEP!


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ
PROGRAMISTĄ?

Wysokie zarobki

Programista to najbardziej poszukiwany zawód w Polsce i na świecie. Jest jednym z najlepiej opłacanych stanowisk. Poziom zarobków zależy od kwalifikacji i doświadczenia. Średnie wynagrodzenie programisty wynosi ponad 6000 zł netto.

Komfortowe warunki pracy programisty

Nowoczesne biuro, przyjemne miejsce pracy, pakiet socjalny z opieką medyczną i abonamentem na zajęcia sportowe i rekreacyjne, parking dla rowerów i samochodów, sale do gier i wypoczynku – tym wszystkim firmy z sektora IT przyciągają potencjalnych kandydatów. Wiadomym jest, że specjalistów z branży IT jest mało, a liczba wakatów wciąż rośnie. Dlatego też, programiści, oprócz wysokich zarobków, mają także najbardziej komfortowe warunki pracy.

Praca w dowolnym miejscu na Ziemi

Rynek IT obejmuje cały świat. Możecie pracować przy międzynarodowych projektach outsourcingowych realizowanych przez polskie firmy i nie tylko lub zatrudnić się jako 'freelancer' z dowolnego miejsca na Ziemi dla zleceniodawców z różnych krajów. Zawód programisty otwiera ogromne możliwości zatrudnienia.

Stale powiększający się rynek pracy

Sektor IT jest jednym z najszybciej rozwijających się. Z drugiej zaś strony zuważa się niedobór specjalistów IT. Deficyt pracowników szacuje się na ok. 50 tys. osób. Zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT rośnie w tak dużym tempie, że pracodawcy mają problem ze znalezieniem odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Branża IT mogłaby z marszu przyjąć do pracy około 50 tys. specjalistów, a ten deficyt ma się wciąż pogłębiać.

Gwarantowane zatrudnienie

Technologie informacyjne to jedyna dziedzina, gdzie ilość wakatów przekracza ilość specjalistów. Z każdym rokiem rośnie zapotrzebowanie na programistów. Już obecnie na jednego specjalistę przypada ponad 5 ofert pracy.

Realny wpływ na kształtowanie świata

Nie ma znaczenia, czego oczekujesz od swojej pracy - zarobić dużo pieniędzy czy też uczynić świat lepszym. Wybierając zawód progamisty masz obie możliwości. Kto wie, być może to właśnie Ty stworzysz projekt, który pozwoli spojrzeć na zwykłe problemy z innej, lepszej perspektywy.

Nowoczesny zawód

W dzisiejszych czasach komputery obecne są niemal we wszystkich sferach naszego życia. Trudno wyobrazić sobie bardziej nowoczesny zawód niż programista. Do tego, branża ta, jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się. Tu zawsze będziecie zorientowani na nowe trendy.

Możliwości rozwoju i kształcenia

Zawód programisty to permanentne samodoskonalenie, kształcenie i podwyższanie kwalifikacji. Jedne technologie zastępują inne, a wybierając programowanie nie będziecie się nudzić.

CO PROGRAMISTA POWINIEN
WIEDZIEĆ I UMIEĆ?

Te wszystkie umiejętności, jak i wiele innych, nabędziesz w Akademii Komputerowej STEP na specjalizacji "Programowanie".

Program nauczania

Dlaczego studenci wybierają
Akademię Komputerową STEP?

Nowoczesny program nauczania

Program jest stworzony w oparciu o bieżące potrzeby rynku i jest regularnie aktualizowany. Nie przekazujemy zbędnych informacji . Jest tylko to, co jest potrzebne do zdobycia oczekiwanego zatrudnienia.

Unikatowy materiał szkoleniowo-metodyczny

Nasz program szkolenia nie ma odpowiedników. Autorskie metody nauczania, zajęcia praktyczne z komputerem, ciekawe programy nauczania, projekty bazujące na realnym zastosowaniu w praktyce - wszystko to zapewnia wysoki poziom wiedzy naszych absolwentów.

Nauczyciele - praktycy

W Akademii pracują wykładowcy-praktycy, z branży informatycznej, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Nasi wykładowcy regularnie uczestniczą w seminariach, zajęciach praktycznych i szkoleniach aby ich wiedza praktyczna utrzymywała się zawsze na wysokim poziomie, a ich kompetencje pedagogiczne były dostosowane do wymagań naszych studentów

Nowoczesna technologia

W Akademii Komputerowej Step zapewniamy komfortowe warunki pracy i pełen profesjonalizm. Do dyspozycji studentów jest 5 kompleksowo wyposażonych laboratoriów edukacyjnych oraz blisko 100 nowoczesnych komputerów (w tym sprzęt marki apple). Każdy uczeń ma własne miejsce pracy.

100% ćwiczeń praktycznych

Proces nauczania oparty jest na praktycznych zadaniach i wymianie doświadczeń z wykładowcą. Nasze wykłady nie są nudne - wykładowca prowadzi zajęcia w postaci konwersacji połączonych z laboratorium. Wiedza jest od razu zastosowana w praktyce.

Międzynarodowe certyfikaty

STEP – to autoryzowane centrum nauczania certyfikowane przez Microsoft, Cisco i Autodesk. Dzięki temu, nasi studenci w procesie szkolenia mają możliwość bezpłatnej międzynarodowej certyfikacji.

Wygodny harmonogram zajęć.

Możecie wybrać dowolny czas i dni zajęć (rano, po południu, wieczór, dni robocze lub wolne od zajęć). Studiowanie w STEP można swobodnie połączyć ze studiami czy też pracą.

Brak alternatywy

Wykładowcy-praktycy, nowoczesny program szkoleniowy, sprzęt techniczny, certyfikacja międzynarodowa, pomoc w zatrudnieniu - to znacznie odróżnia akademię komputerową STEP od innych instytucji edukacyjnych. Po prostu nie mamy sobie równych.

Pomoc w zatrudnieniu

Dostępność realnych miejsc pracy dla studentów i absolwentów Akademii, programy partnerskie i współpraca z sektorem IT.

Małe grupy

Studenci pracują w małych grupach. Szkolenie opiera się na ćwiczeniach praktycznych i konwersacji z wykładowcą oraz na indywidualnym podejściu do każdego studenta.

Międzynarodowy dyplom

Absolwenci Akademii STEP, po ukończeniu nauki, otrzymują międzynarodowy dyplom wydany w języku polskim i angielskim.

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera sprzyja nauce i nawiązywaniu nowych znajomości

Jeśli masz pytania, napisz do nas, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

Imię Nazwisko*:
Telefon*:
E-mail*:

Fakty
o Akademii Komputerowej STEP

Szkola o globalnym zasięgu 48 oddziałów w 17 krajach świata. Istnieje od 1999 roku.

STEP jest certyfikowany przez Cisco i Maya 3D jako najlepszy ośrodek szkoleniowy w Europie.

Metody autorskie, wysoko oceniane przez specjalistów z całego świata i nowoczesne materiały edukacyjne.

Globalnie ponad 1200
wykładowców-praktyków

Praktyczna wiedza,
pożądana przez sektor IT

Studenci STEP otrzymują nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach międzynarodowych.

Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Microsoft, Cisco, Autodesk i innych.

Ponad 40 000 studentów i 100 000 absolwentów z powodzeniem pracuje w międzynarodowych firmach IT.

Absolwenci Akademii pracują w 36 krajach. Wielu z nich są założycielami własnych przedsiębiorstw.

WARIANTY NAUCZANIA

Dzienne/Wieczorowe
 • Dla kogo
 • dla wszystkich
  od 15 do 55 lat
 • Okres trwania nauki
 • 5 semestrów
  2,5 roku
 • Harmonogram zajęć
 • 5 razy w tygodniu
  (włączając 1 dzień
  samodzielnej nauki)
 • Opłaty za nauke
 • Uzyskaj więcej informacji
Program nauczania
Weekendowe
 • Dla kogo
 • dla wszystkich
  od 15 do 55 lat
 • Okres trwania nauki
 • 5 semestrów
  2,5 roku
 • Harmonogram zajęć
 • 1 raz w tygodniu
 • Opłaty za nauke
 • Uzyskaj więcej informacji
Program nauczania

Typowe błędy w wyborze
uczelni:

Szybko i tanio - nie zawsze oznacza dobrze

Chęć zaoszczędzenia na cenie bezapelacyjnie wpłynie na jakość szkolenia. Niskie ceny oznaczają, że wykładowca otrzymuje grosze, a zatem nie jest wystarczająco wyszkolony i nie wkłada wystarczająco dużo wysiłku w przygotowanie zajęć. Szkolenia powinny być prowadzone tylko przez profesjonalistów-praktyków.

Wybór programów szkoleniowych, które nie spełniają oczekiwań

Przed rozpoczęciem nauki ważne jest jasne określenie celu, jaki się stawia na samym początku Warto również porozmawiać z wykładowcami. Często błędne właściwe postawienie celu prowadzi do niewłaściwego wyboru programu lub formy szkolenia. Przekonasz się, że popełniłeś błąd, ale stracisz czas i pieniądze.

Nauka w ramach kursów krótkoterminowych

Jeżeli stoi przed Tobą zadanie: “zostać programistą od zera”, - krótkoterminowe, kilkumiesięczne kursy nie zapewnią wystarczającej wiedzy. Aby zrozumieć istotę programowania, prawidłowo odczytywać algorytmy i i tworzyć projekty oprogramowania niezależnie od ostatecznego sposobu realizacji, ważnym jest, aby przestawić sposób myślenia i zdobyć praktyczne umiejętności. Doświadczeni nauczyciele sugerują, że optymalny okres potrzebny do uzyskania wysokiej jakości kształcenia wynosi od 2,5 roku. Tylko wtedy, możesz być pewien, że osiągniesz zamierzony cel.

Samodzielne kształcenie

Samokształcenie to świetne rozwiązanie, jeśli masz żelazną wolę i mnóstwo czasu na znalezienie niezbędnej literatury, lekcji wideo i e-booków, ale żywej komunikacji z nauczycielem-praktykiem to nie zastąpi. Nauka jest o wiele wygodniejsza i szybsza, jeśli można skonsultować się ze specjalistą, który podpowie właściwą drogę, wskaże na błędy i niedociągnięcia.

Nauka z korepetytorem

Zajęcia z korepetytorem - to alternatywa dla samokształcenia. W takim wariancie masz kontrolę zewnętrzną w osobie wykładowcy i możesz szybciej przyswoić nowe informacje. Jednakże w ogólnym rozrachunku korepetycje przegrywają z zajęciami w grupie z praktykiem, który prowadzi zajęcia oparte o autorski program, dostosowany do wymogów branży IT. Korepetytor może opanować jedną technologię, , ale nie jest w stanie kompleksowo opanować i nauczyć języków programowania i aktualnych technologii. Wymaga to zespołu profesjonalistów. Ponadto, po zajęciach z korepetytorem, nie otrzymasz międzynarodowych certyfikatów i dyplomów.
Oczekiwanie na łatwe i szybkie wyniki
Niezależnie od wybranej opcji, wynik zawsze zależy od Ciebie. Zadaniem Akademii i wykładowców jest doprowadzenie studenta do jego celu najskuteczniejszą i najkrótszą drogą, czyniąc naukę efektywną. Nasze 15-letnie doświadczenie wykazało, że w ciągu 2-3 miesięcy nie da się od zera opanować zawód programisty. A ci, którzy obiecują to zrobić, zwodzą swoich klientów. Nasz program szkoleniowy, wysoko ceniony przez specjalistów z całego świata, przeznaczony jest na 2,5 roku. Jest to optymalny czas, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości kształcenia i pewne podjęcie pracy.

Jeśli masz pytania, napisz do nas, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

Imię Nazwisko*:
Telefon*:
E-mail*:

Opinie absolwentów
i pracodawców

Absolwent, forma nauki – dzienna.
Team Lead \ PHP Developer w firmie SoftServe

Program w Akademii jest bogaty i bardzo interesujący. Wykładowcy to doświadczeni specjaliści, którzy zawsze doradzą i pomogą. Moją pierwszą pracę otrzymałem już w po pierwszym roku szkolenia, dzięki rekomendacji wykładowcy Akademii.

Absolwent, wykształcenie wyższe.
programista w DataArt

W Akademii Komputerowej Step zdobyłem umiejętności niezbędne do pracy: oprócz teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat programowania, wykładowcy zwracali dużą uwagę na to byśmy jak najlepiej umieli poradzić sobie z obowiązkami w przyszłej pracy: poświecali nam mnóstwo czasu, uczyli nas, jak pracować w zespole, komunikować się z klientami. Jeszcze jako student, przed uzyskaniem dyplomu, dostałem pracę w swojej specjalizacji i w ciągu roku awansowałem na Team Leadera.

Absolwentka, forma nauki – dzienna.
Twórca mobilnych aplikacji dla Androida w GlobalLog

Podczas szkolenia w Akademii Komputerowej STEP otrzymałam niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne, co pozwoliło mi określić swój nowy cel i kierunek dalszego rozwoju.

Absolwent, forma nauki – weekendowa.
niestacjonarne, programista w Global Logic Ukraine

Metody nauczania w Akademii STEP opierają się głównie na praktyce. W Akademii pracują wykładowcy-praktycy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. To ludzie, od których wiele można się nauczyć. Szkolenie w Akademii STEP całkowicie zmieniło moje życie. Zdobyłem zawód, który jest moją pasją, i który daje mi ogromną satysfakcję.

Więcej opinii

Jak pracujemy?

Zostaw zgłoszenie na naszej stronie internetowej lub przyjdź do naszego biura w Akademii.

Mając na uwadze Twoje potrzeby i zainteresowania, pomagamy wybrać kierunek i formę szkolenia.

Po zawarciu umowy i wniesieniu opłaty można przystąpić do zajęć w Akademii.

Po zakończeniu nauki student otrzymuje dyplom Akademii Komputerowej STEP oraz międzynarodowe certyfikaty potwierdzające poziom wiedzy

Biuro Karier Akademii STEP pomaga w znalezieniu pracy w danej specjalizacji

Masz pytania?

Zadaj je naszemu doradcy

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz