Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Nasi partnerzy

Sigma

Sigma Software zapewnia wysokiej jakości usługi informatyczne w obszarach e-biznesu, przepływu dokumentów, telekomunikacji, lotnictwa, bankowości, finansów, nieruchomości, a także turystyki, rozrywki i rozwoju gier. Głównymi kierunkami działalności firmy są rozwój, wsparcie oprogramowania, w tym rozwój rozwiązań dla urządzeń mobilnych i doradztwo IT.

Sigma Software posiada certyfikat zgodności z normą jakości ISO 9001:2008.

Przedstawicielstwa firmy znajdują się w czterech miastach Ukrainy: Kijowie, Charkowie, Odessie, i Lwowie. W USA biuro znajduje się w San Jose, w Polsce – w Warszawie. Ponadto partnerzy firmy i centra wsparcia technicznego są reprezentowani w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemczech i Austrii.


Ciklum

Ciklum – duńska firma outsourcingowa IT. Biura handlowe Ciklum istnieją w Danii – Kopenhadze, Wielkiej Brytanii – Londynie, Szwajcarii – Zurychu, Izraelu – Tel Awiwie, USA – Nowym Jorku, Ukrainie – Kijowie, Odessie, w Pakistanie – Lahore, Islamabadzie, Białorusi – Mińsku.  Obecnie Ciklum zatrudnia ponad 2200 programistów.


NetCracker

NetCracker jest światowym liderem w zakresie tworzenia i wdrażania rozwiązań do zarządzania telekomunikacją. Podstawą udanych rozwiązań transformacyjnych NetCracker jest obszerne portfolio produktów i usług, które obejmuje zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie produktami, przychodami i urządzeniami, dostarczenie i zapewnienie jakości usług, IT-platformy, zarządzanie zasobami i siecią. NetCracker jest spółką zależną od NEC Corporation.


Attract Group

Yandex – rosyjskie przedsiębiorstwo IT, które jest właścicielem rosyjskiej wyszukiwarki internetowej. Korzysta z niej ponad 100 milionów osób z różnych krajów (comScore, grudzień 2013 r.). Jest uznawana za ósmą największą wyszukiwarkę świata.


Eastlabs

Eastlabs to akcelerator biznesowy, oferujący autorom innowacyjnych pomysłów inwestycje w wysokości 20 000 USD, program mentorski, biuro, obsłgę prawną i medialną.


TechInsight

TechInsight jest outsourcingową firmą informatyczną, której biuro mieści się w Odessie. Firma istnieje od 12 lat i w tym czasie zdążyła współpracować z klientami z Europy i USA, działając w takich obszarach, jak bankowość i finanse, służba zdrowia, turystyka, telekomunikacja, logistyka, a także kontrola i przetwarzanie danych.

 

Lohika

Firma Lohika zapewnia wysokiej jakości usługi programistyczne dla największych firm technologicznych na świecie, a także dla wszystkich tych, którzy szukają innowacyjnych niestandardowych rozwiązań w dziedzinie IT. Główna siedziba firmy znajduje się w San Bruno w Kalifornii, w sercu Doliny Krzemowej.


Provectus

Provectus IT – to amerykańska firma R&D, która zapewnia pełny zakres usług w zakresie tworzenia oprogramowania dla segmentu korporacyjnego, platform mobilnych i internetu na całym świecie. Główna siedziba znajduje się w Odessie, są też biura w Kazaniu (Rosja), Kiszyniowie (Mołdawia), Warnie (Bułgaria), San Mateo (USA). W 2011 roku Provectus IT znalazł się w czołówce najlepszych deweloperów mobilnych w WNP.


Скайлайн телеком

Firma ma wszystko, co niezbędne do rozwiązywania złożonych problemów z zakresu integracji systemów. Usługi „Skyline Electronics” są świadczone przez ekspertów, którzy posiadają certyfikaty liderów na rynku sprzętu i oprogramowania komputerowego, nasze oddziały są wyposażone w nowoczesny sprzęt do zapewnienia wysokiej jakości pracy. Główną gwarancją jakości jest nieocenione doświadczenie udanych projektów. Dzięki temu specjaliści „Skyline Electronics” mogą swobodnie orientować się w procesach biznesowych klientów i mogą zaoferować najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.


InterSystems

InterSystems to prywatna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Odziały firmy znajdują się w 26 krajach na świecie, z siedzibą w Cambridge, Massachusetts, USA. Na liście klientów InterSystems znjadują się – British Telecom, Deutsche Bank, Siemens, Volvo, Departament Obrony USA i wiele innych.


Ab-soft

AB Soft jest dynamicznie rozwijającym się centrum rozwoju amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej RingCentral, Inc., jednego z wiodących dostawców nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i posiadaczem wielu międzynarodowych nagród (World Economic Forum 2010 – Technology Pioneers – pionier technologii, Internet Telephony Award – nagroda telefonii internetowej itp.).

Oferujemy naszym klientom wirtualny system telefoniczny, usługę łączącą tradycyjną telefonię i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii informatycznych.

 

 

Luxoft

Luxoft jest wiodącym dostawcą usług programistycznych i innowacyjnych rozwiązań IT z bazą klientów na całym świecie, składającą się głównie z dużych międzynarodowych korporacji. Luxoft oferuje niestandardowe usługi związane z rozwojem oprogramowania, przedsiębiorstwom wchodzącym w skład organizacji IT oraz sprzedawcom oprogramowania. Oferuje swoje usługi w branżach takich jak finanse i bankowość, podróże i lotnictwo, telekomunikacja, energetyka, motoryzacja, przemysł technologiczny. Rozwiązania Luxoft opierają się na opatentowanych przez firmę produktach i platformach, które mają bezpośredni wpływ na wyniki działalności biznesowej klientów i skutecznie przyczyniają się do ciągłego wprowadzania innowacji. Firma rozwija własne rozwiązania i świadczy usługi z 22 wyspecjalizowanych centrów usługowych na całym świecie. Luxoft ma ponad 9000 pracowników i 27 biur w 16 krajach w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej i Wschodniej, Azji i Pacyfiku, Meksyku i Południowej Afryce. Luxoft jest zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (Tortola), działające główne biuro znajduje się w Zug (Szwajcaria); Zarejestrowany jest na giełdzie w Nowym Jorku.


Beetroot

Beetroot Resources to młoda ukraińska firma informatyczna wywodząca się ze szwedzkiej sfery startupów. Działalność firmy koncentruje się na współdziałaniu ze skandynawskimi i amerykańskimi startupami, a także nowopowstającymi firmami IT. Główne biuro Beetroot znajduje się w Odessie. Centra rozwojowe zlokalizowane są w Odessie, Połtawie, i Kijowie.Stearling Studio

Profesjonalne studio z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowane w rozwój i promocję stron internetowych, a także świadczące usługi doradcze w tym kierunku.

 

 

Microsoft

Microsoft Corporation – jedna z największych międzynarodowych firm zajmujących się produkcją oprogramowania własnościowego dla różnego rodzaju sprzętu – komputerów osobistych, konsol do gier, urządzeń PDA, telefonów komórkowych i innych, twórca najczęściej wykorzystywanej w tej chwili na świecie platformy oprogramowania –  rodziny systemów operacyjnych Windows.

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz