Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Komputerowy Summer-
CAMP

Wakacje z korzyścią!

Promocja obowiązuje do:

dni
godzin
minut
sekund
Uzyskaj więcej informacji

WAKACYJNE WARSZTATY SUMMER COMPUTER CAMP
DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Summer Computer Camp w Akademii STEP - to pierwsze w Polsce cykl warsztatów komputerowych, umożliwiający uczniom w wieku od 7 do 15 lat zapoznanie się z pasjonującym światem nowych technologii.

Na warsztatach dzieci będą mogły sprawdzić się w roli specjalistów komputerowych pod okiem doświadczonych trenerów i nauczycieli Akademii Komputerowej STEP. Dzieci będą miały do dyspozycji kompleksowo wyposażone sale lekcyjne, sale konferencyjne i studia projektowe. Podaruj swojemu dziecku wymarzone wakacje!

W każdym turnusie
Nowoczesny sprzęt

Laptopy, komputery, koptery, drukarki 3D, roboty

POKAZ PROJEKTÓW

Na koniec turnusu dzieci przedstawiają swoje projekty rodzicom

ZAJĘCIA W TERENIE

część zajęć odbywa się na swieżym powietrzu

PREZENTY I DYPLOMY

Najbardziej aktywne dzieci otrzymają prezenty i dyplomy

SZTUKA ORATORSKA

Dzieci uczą się występować, przygotowywać prezentacje i bronić swoje projekty

BEZPIECZEŃSTWO

Dzieci są cały czas pod nadzorem opiekunów. Nie mogą opuścić terytorium bez zgody rodziców

LEKKIE PRZEKĄSKI

Ciasteczka i woda w czasie przerw

MŁODZI WYKŁADOWCY

Wykładowcy – to młodzi ludzie, praktycy z branży IT, pasjonaci nowoczesnych technologii. Im łatwiej jest znaleźć wspólny język z dziećmi

W PROGRAMIE SUMMER COMPUTER CAMP:

Robotyka

Wspaniały świat robotów od zawsze przyciąga młodych geniuszy! Wspólnie z Waszymi dziećmi wkroczymy w świat robotyki, będziemy projektować i zarządzać własnymi robotami Lego i Arduino. Dzieci spróbują swoich sił w programowaniu inteligentnych domów.

Projektowanie gier

Czy Twoje dziecko lubi grać w gry komputerowe? A może będzie chciało samo je stworzyć? Na naszych warsztatach wakacyjnych będzie miało możliwość sprawdzić się w roli animatora i tworzyć własne gry, które później pokaże swoim przyjaciołom. Nasi nauczyciele pokażą dzieciom jak w animacji łączyć tekst, wideo, dźwięk grafikę dwu- i trójwymiarową. Wasze dzieci poznają niesamowity świat technologii komputerowych, który może stać się wspaniałym hobby na całe życie lub pierwszym krokiem do przyszłego zawodu.

Grafika 3D i druk 3D

Wasze dzieci nauczą się tworzyć trójwymiarowe postaci filmów multimedilanych. Zapoznają się z modelowaniem i teksturowaniem obiektów trójwymiarowych. Będą mogły tworzyć trójwymiarowych bohaterów, a nasze projekty wydrukują na prawdziwej drukarce 3D.

Szkoła rozwoju osobistego

W końcu, po doświadczeniu wielu atrakcji, Wasze dzieci sięgną po bardzo przydatne kompetencje. Na zajęciach dzieci rozwijają swoją kreatywność i poszukują niestandardowych rozwiązań. Mają możliwość sprawdzić się w roli uczestników projektu IT. Uczą się współpracować w grupie, podejmować ważne, odpowiedzialne decyzje, negocjować, planować swój czas.

Virtual Reality (VR)

Wasze dzieci nauczą się projektowania gier, w które później będą mogli grać za pomocą okularów VR. Przygoda z komputerem może przenieść się na świeże powietrze i zamienić w aktywną rozrywkę.

Cyfrowe zdjęcia i praca z wideo

Na naszych warsztatach wakacyjnych Twoje dziecko będzie miało możliwość pracować w profesjonalnym studiu fotograficznym i na profesjonalnym sprzęcie. Nauczy się tworzyć piękne zdjęcia w różnych sceneriach i stylach, przetwarzać je i stosować różne efekty fotomontażu. Nauczy się, jak prawidłowo robić wideo, zarówno na profesjonalnym sprzęcie, jak i na zwykłym telefonie komórkowym. oraz jak montować wideo z efektami specjalnymi. Nauczymy go również tworzenia bloga.

Zajęcia rekreacyjne

Summer Computer Camp w Akademii Komputerowej STEP to nie tylko praca z komputerem. To również zajęcia rekreacyjne na dworze lub w naszej przestronnej Akademii, pod okiem odpowiedzialnych i przesympatycznych opiekunów. Podczas takich zajęć Wasze dzieci będą miały okazję bawić się dronem na świeżym powietrzu, ale również będą miały możliwość odwiedzić znane firmy z branży IT.

Turnusy SUMMER COMPUTER
CAMP 2019:

WARSZTATY DWUTYGODNIOWE

Uzyskaj więcej informacji

WARSZTATY TYGODNIOWEProgram nauczania

Odpoczywaj, poznawaj!

Letnie warsztaty Summer Computer Camp zostały opracowane w taki sposób, by nie były przeładowane – doskonały wypoczynek, pełen interesujących zajęć i zabawy. Program warsztatów jest tak różnorodny, że każde dziecko może znaleźć dla siebie to, co najbardziej go interesuje. Wakacje to przecież czas eksperymentów, poszukiwania nowych doświadczeń i odkrywania swoich talentów. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie zabawy, przygody, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań. Letnie warsztaty komputerowe z pewnością dostarczą Twojemu dziecku wielu nieoczekiwanych, wręcz odkrywczych wrażeń i korzyści. Zadbaj o odpowiedni rozwój Twojego dziecka – wybierz Letnie warsztaty Summer Computer Camp w Akademii STEP i uratuj swoją pociechę przed wakacyjną nudą!

Заполните форму на украинском языке, пожалуйста

Посмотреть условия договора

Цена 4800 грн (с питанием)

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz