Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Zimowe ferie
komputerowe

Odpoczynek z korzyścią!
Dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat

1-szy SEZON KOMPUTEROWYCH
FERII DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

Ferie zimowe to bajeczny zimowy czas. Każde dziecko pragnie je spędzić w radosny i ciekawy sposób! Skorzystaj z naszej oferty i zagwarantuj swojemu dziecku niezapomniane wrażenia!

Komputerowe Ferie Akademii STEP – to pierwsze w Polsce dzienne ferie komputerowe. Do dyspozycji dzieci posiadamy kompleksowo wyposażone pracownie, nowoczesny sprzęt (także firmy apple), roboty oraz wysokiej klasy drukarki 3D.

Program ferii jest wypełniony różnorodnymi zajęciami. Wasze dziecko wkroczy w świat niesamowitych technologii komputerowych. Zapozna się z nowościami IT, wypróbuje siebie w roli programisty, twórcy gier komputerowych, inżyniera robotów, fotografa, reżysera. Każde dziecko będzie miało również możliwość stworzyć swoje dzieło na drukarce 3D.

Na dzieci czeka morze niezapomnianych emocji i przygód w towarzystwie nowych przyjaciół! Zadbaj o odpowiedni rozwój Twojego dziecka – wybierz Zimowe ferie Komputerowe Akademii STEP i uratuj swoją pociechę przed nudą!

ZIMOWA OFERTA
AKADEMII STEP:

Robotyka

Wspaniały świat robotów zawsze przyciąga młodych geniuszy! Pomożemy dzieciom wkroczyć w świat robotyki, zacząć projektować i zarządzać własnymi robotami Lego i Arduino!

Projektowanie gier

Czy Twoje dziecko lubi grać w gry komputerowe? A może będzie chciało same je tworzyć? Na naszym obozie będzie miało mozliwość sprawdzić się w roli animatora i tworzyć własne gry, w które później może grać ze swoimi przyjaciółmi. Nasi nauczyciele nauczą dzieci łączyć w animacji tekst, wideo, dźwięk, a także grafikę dwuwymiarową. Wasze dzieci poznają niesamowity świat technologii komputerowych, który może stać się wspaniałym hobby na całe życie lub pierwszym krokiem do przyszłego zawodu.

Interesujące programowanie i WEB-design

Dzieci zanurzą się w tajemniczy świat programowania, spróbują swoich sił w roli programisty i utworzą swoją pierwszą stronę www.

Hollywood

Czy Wasze dziecko marzy o stworzeniu własnego scenariusza? Pomoże mu w tym zdobyta u nas wiedza z zakresu sztuki operatorskiej. Dzieci będą także tworzyć film według scenariusza, wypróbują siebie w roli aktora, a także samodzielnie podłożą dźwięk i dubbing. Nauczą się jak robić post-processing i hollywoodzkie efekty specjalne. Poznają, jak tworzyć i prowadzić swój videoblog na Youtubie i zostać youtuberem.

Ferie ZIMOWE 2019:

5 dni nauki

28.01-01.02

08:30 — 17:00

CENA

790 zł

dla uczniów MA:

590 zł

5 dni nauki

04.02-08.02

08:30 — 17:00

CENA

790 zł

dla uczniów MA:

590 zł

Ferie zimowe w Akademii Step zostały opracowane w taki sposób, by nie były przeładowane – doskonały wypoczynek, pełen interesujących zajęć i zabawy. Program obozu jest tak różnorodny, że każde dziecko może znaleźć dla siebie to, co najbardziej go interesuje. Ferie to przecież czas eksperymentów, poszukiwania nowych doświadczeń i odkrywania swoich talentów. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie zabawy, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań. Zimowe ferie komputerowe Akademii STEP z pewnością dostarczą Twojemu dziecku wielu nieoczekiwanych, wręcz odkrywczych wrażeń i korzyści. Zagwarantuj swojemu dziecku wymarzone ferie zimowe. To będzie wspaniała przygoda!

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz