Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Kurs
«Programowanie Java»

Start 1 grudnia
ZAPISZ SIĘ

Dlaczego JAVA?

1
Wybór języka programowania
Ten etap jest jedną z najważniejszych decyzji na drodze początkującego programisty: to on decyduje o zakresie pracy programisty, perspektywach swego rozwoju zawodowego, a także o dochodach. Do tej pory większość nowicjuszy IT jednogłośnie wybiera Java!
1
2
2
Ogromne możliwości
Język Java jest jednym z najpopularniejszych języków programowania, do którego niewątpliwych zalet należy stabilność, wydajność, bezpieczeństwo oraz dojrzałość, co czyni go idealnym narzędziem do tworzenia zróżnicowanych oraz wyszukanych aplikacji, od rozwiązań na urządzenia typu embedded (tzw. urządzenia osadzone) poprzez aplikacje mobilne oraz desktopowe, a na aplikacjach webowych kończąc.
3
Znaczący wkład w historię IT
Należy zauważyć, że system operacyjny Android jest w pełni oparty na Javie, a zatem ponad połowa smartfonów na świecie współpracuje z aplikacjami stworzonymi przez programistów języka Java.
1
2
3
Program wychodzący naprzeciw wymaganiom rynku
Program kursu obejmuje następujące bloki tematyczne:
  • programowanie w języku Java
  • wprowadzenie do technologii webowych (HTML, CSS, Angular Framework)
  • teoria oraz praktyka baz danych oraz wybrane rozwiązania typu ORM
  • Clean Code, wzorce projektowe i wybrane wzorce architektoniczne, zastosowanie popularnych narzędzi i bibliotek podnoszących efektywność pracy programisty
  • Testowanie aplikacji
  • Tworzenie rozwiązań klasy Enterprise w oparciu o Spring Framework

Dlaczego warto zostać programistą Java?

Gwarancja zatrudnienia
Sektor IT to jeden z nielicznych sektorów, w którym liczba wakatów przekracza liczbę specjalistów. Zgodnie z danymi z wiodących stron internetowych, obecnie na jednego kandydata przypada do pięciu wolnych wakatów. Akademia Komputerowa STEP:
  • wspiera absolwentów kursu po jego ukończeniu w znalezieniu pracy
  • oferuje staże i praktyki oraz przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych w języku polskim i angielskim.
Perspektywiczny zawód
Rozwój sektora IT rośnie w niesamowitym tempie. Oznacza to, że rynek pracy będzie potrzebować coraz więcej wykwalifikowanych specjalistów. Zapotrzebowanie na programistów z każdym rokiem będzie jeszcze większe.
Atrakcyjne warunki pracy
Praca w sektorze IT to prócz atrakcyjnych zarobków także atrakcyjne warunki pracy jak nowoczesne biuro, kursy językowe oraz specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje, dodatkowe benefity w postaci m.in. ubezpieczenia zdrowotnego, karty Multisport oraz tzw. strefy relaksu, gdzie pracownicy mogą pograć w gry na konsoli bądź zrelaksować się podczas masażu.
Praca w dowolnym miejscu na świecie
Praca w branży IT to świat, który nie ma granic terytorialnych, dzięki czemu możliwe jest zdalne świadczenie usług z uwzględnieniem elastycznych godzin pracy - nierzadko zdarza się, że programiści pracują na rzecz Klientów, których biura są setki a nawet tysiące kilometrów od miejsca wykonywania ich pracy.

Program kursu

Wykładają profesjonaliści

Зоря Сергей
Старший преподаватель кафедры «Разработка программного обеспечения».
Опыт работы в разработке программного обеспечения - более 5 лет. Специализируется на .Net, Objective-С, MS SQL, MVC. Владелец стартап-компании, которая входит в TOP-10 лучших (по версии журнала FORBES Украина). Принимал участие в Чемпионате Imagine Cup, где занял третье место в Украине в номинации «Software Design» и седьмое место в Европе в номинации «Windows Phone Challenge». Сертифицированный специалист Microsoft. Разработчик авторских программ обучения для IT- специалистов. Его выпускники работают в международных компаниях Ciklum, PrivatBank, Sitecore. Студенты стали победителями Wix Ukraine Hackathon 2014.
Опыт преподавания: более 9 лет.
Кобельчак Александр
Преподаватель кафедры «Разработка программного обеспечения».
Опыт работы в разработке программного обеспечения - почти 12 лет. Специализируется на ASP.NET MVC, C++, C#, Objective-C, Java. Выпустил в it сферу огромное колличество толковых специалистов, которые обучаясь в ШАГе, участвовали в разных конкурсах и международных стартапах.
Опыт преподавания: более 15 лет.

Po ukończeniu kursu każdy student potrafi:

Bądź na bieżąco, aby otrzymywać najnowsze wiadomości

Dlaczego WARTO WYBRAĆ
Akademię Komputerową Step?

Program nauczania dostosowany do potrzeb rynku

Program szkoleń został opracowany w oparciu o analizę potrzeb rynku i jest regularnie aktualizowany, aby wychodzić na przeciw jego potrzebom. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej - naszym celem jest przekazanie wiedzy, który pozwoli zostać profesjonalistą.


Profesjonalna kadra trenerska

Nasi trenerzy to programiści z wieloletnim doświadczeniem, pasjonaci programowania, którzy chętnie dzielą się wiedzą i swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Każdy z nich regularnie uczestniczy w seminariach, zajęciach praktycznych i szkoleniach oraz z pasją podchodzi do tego co robi, przez co prowadzone zajęcia zapewniają uczestnikom kursu optymalne warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności programistycznych.

Unikatowy materiał szkoleniowo-metodyczny

Nasz program szkoleniowy nie ma żadnych odpowiedników na rynku. Autorskie metody nauczania, zajęcia praktyczne poparte teorią w stopniu adekwatnym do potrzeb ich zrozumienia, zadania i projekty bazujące na realnych problemach - wszystko to zapewnia wysoki poziom wiedzy naszych absolwentów.


100% ćwiczeń praktycznych

Proces nauczania oparty jest na praktycznych zadaniach i wymianie doświadczeń z trenerem. Wiedza jest od razu zastosowana w praktyce.

Start:

1 grudnia

Koszt:

od 10 152 zł

Dogodne warunki płatności:

Rata miesięczna 940 zł

Kurs trwa:

1 rok

Java
Harmonogram zajęć:

w tygodniu I w weekendy

Zajęcia: 368 godzin akademickich

Długość: 1 rok

Dowiedz się więcej o kursie

Dowiedz się więcej o kursie

Koszt

...

Początek zajęć

wrześień

Długość

1 rok

Wiek

od 15 do 60

Harmonogram zajęć

dwa razy w tygodniu

Java

Zajęcia: 368 godzin akademickich

Długość: 1 rok

Nie czekaj! Zapisz się na kurs!

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz