Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Formy nauki

 • Profesjonalna edukacja

  Wykształcenie zawodowe, które otrzymasz, bardzo różni się od konwencjonalnych kursów komputerowych. W ciągu zaledwie kilku lat zyskasz solidne podstawy teoretyczne i silne umiejętności praktyczne w wybranej specjalności. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym trenerom, uczestniczeniu w nowoczesnych projektach, możliwości korzystania z profesjonalnego sprzętu i narzędzi, wielu studentów zaczyna pracę jeszcze przed ukończeniem nauki.

 • Specjalistyczne kursy

  Specjalistyczne kursy komputerowe, których czas trwania wynosi od 6 miesięcy. Celem kursów jest dostarczenie podstawowej wiedzy i umiejętności w mocno zawężonym profilu specjalizacji IT. Zajęcia odbywają się w grupach, każdy słuchacz ma własne miejsce pracy i komputer. Wszyscy nauczyciele są specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym.

  Mała Akademia Komputerowa

  Mała Akademia Komputerowa to edukacja z zakresu IT dla dzieci w wieku 7-15 lat. Pozwala ona efektywnie wykorzystać czas spędzony przed komputerem dając dziecku jednocześnie wiedzę i przyjemność. Kształtuje w dziecku kreatywność i uczy logicznego myślenia. W Małej Akademii Komputerowej uczniowie otrzymują wiedzę teoretyczną i przede wszystkim umiejętności praktyczne. Trenerzy-praktycy nauczą dzieci tworzyć strony www, modelować i programować roboty, tworzyć własne gry, ożywiać zaprojektowane postaci, bezpiecznie korzystać z Internetu, robić profesjonalne zdjęcia i filmy - a wszystko to jest dopasowane do wieku dziecka. Zagwarantujemy Twojemu dziecku wczesny start w branży IT. Będzie zawsze o krok wyprzedzać rówieśników, a komputer nie będzie już tylko zabawką, ale narzędziem do tworzenia własnych projektów. Po naszym kursie każde dziecko będzie mogło osiągnąć sukces w świecie IT.

  Półkolonie komputerowe

  Półkolonie komputerowe – to kursy edukacyjne dla dzieci w wieku 9-14 lat, dzięki którym czas spędzony przed komputerem będzie pożytecznym zajęciem. Na Półkoloniach Komputerowych uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności i wiedzę teoretyczną. Wykładowcy-praktycy nauczą dzieci tworzenia stron internetowych, modelowania i programowania robotów, tworzenia własnych gier, kreowania i ożywiania postaci, bezpiecznego korzystania z Internetu, robienia profesjonalnych zdjęć i wideo. Uzyskana wiedza pomoże Twojemu dziecku na wczesny start w IT oraz wyprzedzić rówieśników w przyszłym rozwoju zawodowym. Komputer przestanie być tylko zabawką dla dziecka, ale stanie się narzędziem do tworzenia własnych projektów, które mogą rozwinąć się do poziomu światowej sławy start-upów.

  Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


  Tak
  Nie

  Wypełnij poniższy formularz


  Wprowadź kod sms do sprawdzenia


  Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


  Tak
  Nie

  Wypełnij poniższy formularz


  Пройти

  Wypełnij poniższy formularz