Warszawa 00-838, ul. Prosta 69 IV piętro

Wielkie zwycięstwo Akademii Komputerowej STEP: edukacyjny projekt IT podbija Genewę!

Akademia Komputerowa STEP przedstawiła swój projekt edukacyjny na Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego (WSIS) 2018 w Genewie (Szwajcaria). Na tym niezwykle ważnym wydarzeniu dla sektora IT, projekt Małej Akademii Komputerowej znalazł się w TOP 5 najlepszych projektów na świecie, w kategorii „Tworzenie ludzkiego potencjału”. Głosowało za nim 1,1 miliona ludzi z całego świata.

Przedstawiony na WSIS Forum program edukacyjny Małej Akademii Komputerowej zwyciężył w kategorii „Tworzenie ludzkiego potencjału”. Dzięki temu, w ciągu następnego roku, projekty Akademii STEP otrzymają wsparcie od międzynarodowych organizacji ITU, UNESCO, UNDP.

Nasze zwycięstwo jest dowodem wysokiej jakości oferowanych szkoleń. Dla studentów Małej Akademii Komputerowej to ogromna szansa współpracy nad różnymi projektami z rówieśnikami z całego świata. Dzieci mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności, które zagwarantują lepszy start w przyszłość.

W ramach Forum odbył się również konkurs fotografii WSIS Forum Photo Contest. Celem tego konkursu jest osiągnięcie zrównoważonego rozwoju świata za pomocą technologii informacyjno-komunikacyjnych. Projekt Akademii Komputerowej STEP został finalistą konkursu WSIS Forum Photo Contest.

Światowy Szczyt Społeczeństwa Informacyjnego to globalna inicjatywa skierowana na wybór oraz promowanie najlepszych projektów cyfrowych i innowacyjnych aplikacji na świecie. Forum odbywa się pod patronatem WSIS we współpracy z UNESCO, UNIDO i ZO ONZ, a jego celem jest zapewnienie możliwości korzystania z technologii informacyjnych wszystkim ludziom na świecie.

WSIS Forum w Genewie to jedno z największych wydarzeń w branży IT. Jest to przedsięwzięcie, w którym wspólnie biorą udział organizacje międzynarodowe, przedsiębiorstwa i placówki edukacyjne. Jesteśmy dumni z naszego zwycięstwa i na pewno będziemy podbijać nowe szczyty! Osiągnięcie Akademii Komputerowej STEP jest dowodem na to, że nasze projekty wzbudzają zainteresowanie na całym świecie!

 

Nowości

Хотите получить набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Wprowadź kod sms do sprawdzenia


Получите книгу: «Как воспитывать ребенка. Советы известных людей»


Tak
Nie

Wypełnij poniższy formularz


Пройти

Wypełnij poniższy formularz